Terminy szkoleń

StartTerminy szkoleń
Rozwiń
utw_logowanie_z_info.jpg

W ramach projektu pn. „Podniesienie jakości wysokospecjalistycznego kształcenia podyplomowego w zakresie kardiologii” istnieje możliwość rejestracji na sześć różnych szkoleń:





Terminy kursów


TEE Podstawowy
(20 uczestników)
8-9 listopada 2019
18 stycznia 2020
11 września 2020
18 września 2020
17 października 2020
Rejestracja on-line
   
TEE zaawansowany
(20 uczestników)
15-16 listopada 2019
21 lutego 2020
12 września 2020
19 września 2020
24 października 2020
Rejestracja on-line
   
Kurs POC
(20 uczestników)
22-23 listopada 2019
3-4 stycznia 2020
15 lutego 2020
7 marca 2020
4 września 2020
5 września 2020
3 października 2020
Rejestracja on-line
   
Kursy inwazyjne – Koronarografia
(8 uczestników)
7-8 listopada 2019
5-6 grudnia 2019
24 stycznia 2020
13 listopada 2020
Rejestracja on-line

Rejestracja zakończona

   
Kursy inwazyjne – Angioplastyka
(8 uczestników)
17 stycznia 2020
21 lutego 2020
15 maja 2020
23 października 2020
Rejestracja on-line

Rejestracja zakończona

11 grudnia 2020
Rejestracja on-line

Rejestracja zakończona

   
Kursy inwazyjne – Nakłucie przegrody międzyprzedsionkowej
(8 uczestników)
9 października 2020
Rejestracja on-line
16 października 2020
Rejestracja on-line
   
Szkolenie z zakresu komunikacji z pacjentem
(20 uczestników)
8 września 18:30-20:00
10 września 12:00-13:30
10 września 14:00-15:30
15 września 18:30-20:00
15 października 12:00-13:30
Odwołane
15 października 14:30-16:00
Rejestracja on-line
20 października 18:30-20:00
Rejestracja on-line
29 października 12:00-13:30
Rejestracja on-line
29 października 14:00-15:30
Rejestracja on-line
5 listopada 12:00-13:30
Rejestracja on-line
5 listopada 14:00-15:30
Rejestracja on-line




Wykładowcy prowadzący zajęcia w ramach projektu “Podniesienie jakości wysokospecjalistycznego kształcenia podyplomowego w zakresie kardiologii”

Moduł TEE Moduł inwazyjny Moduł POC
Marcin Fijałkowski Miłosz Jaguszewski Marcin Fijałkowski
Rafał Gałąska Michał Chmielecki Rafał Gałąska
Katarzyna Kosmalska Grzegorz Żuk Radosław Nowak
Alicja Kugacka   Izabela Pisowodzka
Radosław Nowak   Ludmiła Szymanowicz – Daniłowicz
Izabela Pisowodzka   Marta Żarczyńska – Buchowiecka
Ludmiła Szymanowicz – Daniłowicz    
Marta Żarczyńska – Buchowiecka